Domowy.pl zwiększa współczynnik konwersji na stronie

Domowy.pl - Case Study User.com (UserEngage) Marketing Automation 1

Domowy.pl zwiększa dwukrotnie ilość konwersji i współczynnik konwersji na stronie! Wszystko dzięki wdrożeniu kompleksowej strategii, w ramach której wykonana została optymalizacja serwisu, optymalizacja analityki, reorganizacja wydatków reklamowych i wsparcie procesów sprzedaży wdrożeniem narzędzia marketing automation!

Wszystko dzięki wdrożeniu kompleksowej strategii, w ramach której wykonana została optymalizacja serwisu transakcyjnego, optymalizacja analityki, reorganizacja wydatków reklamowych i wsparcie procesów sprzedaży wdrożeniem narzędzia marketing automation .

Sytuacja wyjściowa

Domowy.pl to ceniony reseller gotowych projektów domów od 10 lat na rynku. 

Firma stosowała dotychczas działania marketingowe takie jak kampanie Adwords oraz remarketing w sieci GDN. Serwis potrzebował nowych narzędzi oraz poprawy doświadczenia użytkownika, by odpowiedzieć na zmianę na dynamicznym rynku resellingu gotowych projektów domów.

Wyzwania

Przygotowanie skutecznej strategii promocji i reklamy, optymalizacja serwisu www i wsparcie zespołu sprzedaży wdrożeniem narzędzia marketing automation.

Jednym z głównych wyzwań było podniesienie konwersji strony oraz skuteczności sprzedaży. Aby to osiągnąć wykonaliśmy szereg prac w tym: 

Elekty

Wyższa skuteczność wydawanego budżetu reklamowego  i więcej zamówień.

* w porównaniu do analogicznego okresu w roku 2017. Jesteś zainteresowany? Chętnie opowiemy jak i co udało się zrobić – zapraszamy 🙂

Domowy.pl - Case Study User.com (UserEngage) Marketing Automation 2

Napisz i dowiedz się więcej