Edrone Marketing Automation i eCRM dla e-commerce

Edrone Marketing Sklepów internetowych

Edrone to dedykowany e-commerce system CRM (eCRM) i marketing automation. System ma chyba wszystkie potrzebne integracje – tym razem korzystaliśmy z integracji z Magento, ale integracja z pozostałymi platformami takimi jak Shoper czy IAI-Shop jest dziecinnie prosta i nie wymaga wiedzy programistycznej.

Edrone, czyli szybkie wdrożenie automatyzacji marketingu w sklepie internetowym

Wdrożenie Edrone Marketing Machine przeszło gładko, system niemal od razu pozbierał dane. Import posiadanej bazy kontaktowej też nie sprawił większych trudności i warto dodać, że w przypadku wielu systemów e-commerce jest w pełni automatyczny.

edrone kokpit automatyzacja marketingu sklepu internetowego

Dlaczego Edrone?

Edrone można wybrać z wielu powodów – ma on jednak trzy główne cechy, które odróżniają go od konkurencji:

  1. Sporo gotowych scenariuszy i opcje – porzucone koszyki, aktywizacje użytkowników, itp…,
  2. Bardzo dobrze działające maile dynamiczne,
  3. Możliwość tworzenie kampanii w wielu językach jednocześnie

Jako, że system jest dedykowany sklepom internetowym i branży E-commerce posiada on najlepiej dopasowane scenariusze i moduły, a dzięki uczeniu maszynowym na pełnej puli klientów dalej się uczy i z miesiąca na miesiąc wykonuje swoją pracę najlepiej.

Co jeszcze oferuje Edrone?

Customer intelligence – czyli możliwość zbierania i archiwizowania informacji o Twoich klientach w bazie Edrone i przechowuje je w systemie CRM – od teraz już zawsze wiesz, kto z twoich klientów odwiedzał sklep , co oglądał i możesz tą wiedzę wykorzystać. Podobnie jak w każdym systemie automatyzacji marketingu mamy do dyspozycji monitoring w czasie rzeczywistym i profil klienta 360 stopni.

Wiedza o kliencie pomoże Tobie nie tylko zwiększyć skuteczność kampanii, ale też zautomatyzować np. reklamy w social media lub ulepszyć istniejące wdrożenia, aby jak najbardziej odpowiadały Twoim klientom.

Czego chcieć więcej?

Testy A/B – są;
Personalizacja treści na stronie internetowej i w wiadomościach email – jest;
Upseling i Cross-selling, rekomendacje, tagowanie, segmentacja – są!

Kończąc powtórzę raz jeszcze – integracja poszła błyskawicznie. Tak naprawdę prawdziwy egzamin zaczyna się teraz wraz z mniej spektakularnym (za to nie mniej ciekawym) procesem ustawiania, optymalizacji, testowania różnych scenariuszy, opcji i kreacji itd…

Szukasz Automatyzacji lub systemu eCRM dla swojego sklepu internetowego?

Skontaktuj się z nami i wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, zaprojektujemy schematy marketingowe, wykonamy wdrożenie i wspólnie zwiększymy sprzedaż w twoim e-sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *