Automatyzacja Marketingu szyta na miarę

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Poproś o konsultacje

01

Wiedza
Diagnoza

Rozmawiamy o Twoich celach, Twojej strategii sprzedaży, Twoich zasobach i o tym, jak marketing automation może wesprzeć Twój biznes.

02

Doświadczenie
Wdrożenie Marketing Automation

Doradzimy narzędzie, które najlepiej wesprze Twoje cele i potrzeby biznesowe.

Przygotowujemy plan implementacji skryptów i taktykę wdrażania strategii marketing automation oraz poszczególnych kampanii.

Organizujemy szkolenia.

03

Determinacja
Optymalizacja

Szybkie i sprawne wdrożenie to połowa sukcesu. Więc, kiedy już wszystko działa, optymalizujemy i rozwijamy wdrożenie o kolejne elementy. Analizujemy efektywność, uruchamiamy kolejne kampanie – sprawiamy, że system żyje.
LP TEST 1
LP TEST 2
LP TEST 3
LP TEST 4
LP TEST 5

Wdrożenie Marketing Automation
Krok po kroku z Automation4Sales

LP TEST 6
LP TEST 7

Konsultacja z nami

Na pierwszym spotkaniu omówmy Twoje potrzeby, cele i plany na przyszłość. Pozwoli to na dobranie odpowiedniego narzędzia i przygotowania planu wdrożenia.

LP TEST 8

Analiza i tworzenie planów

Kiedy przeanalizujemy wszystko rozpoczniemy opracowywanie strategii i sposobów jej realizacji.

LP TEST 9
Marketing Automation co to
LP TEST 10

Wdrożenie Marketing Automation

Nasz zespół wspólnie z Twoim prywatnym opiekunem rozpocznie wdrożenie opracowanych strategii. Samo wdrożenie będzie podzielone na kilka etapów i może trwać w zależności od rozmiaru Twojego biznesu i złożoności schematów od 21 do 60 dni.

LP TEST 11

Audyt wdrożenia i optymalizacja

Po określonym na spotkaniu czasie dokonamy audytu wdrożenia. Przeanalizujemy karty kontaktów i będzie mogli dokonać ulepszeń schematów. Jest to konieczne z uwagi na to iż faktyczne dane są dużo lepsze niż teoretyczne założenia.

Audyt wdrożenia Automatyzacji Marketingu
Wdrożenie Marketing Automation
LP TEST 12

Wdrożenie to dopiero początek...

Samo wdrożenie marketing automation to początek. Po zakończeniu pierwszego wdrożenia cały czas będziemy nad nim czuwać, opiekować się Twoimi kampaniami e-mail marketingowymi i pozostałymi wdrożonymi rozwiązaniami w ramach systemu.

Automatyzacja Marketingu szyta na miarę

Poproś o konsultacje