Marketing Automation
Szkolenia

Narzędzia automatyzacji marketingu niezależnie od ich wykorzystania i branży to dzisiaj duże kombajny potrafiące robić wszystko. 

Nie każdy ma marketing i programowanie w genach – przeprowadzamy szkolenia indywidualne i grupowe z marketing automation. 

Szkolenia są indywidualnie dopasowane, wraz ze wsparciem marketingowym i po szkoleniu gwarantujemy, że samodzielnie skonfigurujesz i zaczniesz korzystać z dobrodziejstw systemów Marketing Automation.

Marketing Automation - Szkolenia i wydarzenia 1

Marketing Automation
dla każdego

Niezależnie od systemu z którego korzystasz możemy pokazać Tobie jak możesz lepiej wykorzystywać te narzędzia oraz nauczymy Ciebie praktycznie jw wykorzystywać w codziennej pracy.

4 poziomy szkolenia

Induwidualne szkolenie Marketing Automation

Chcesz się nauczyć obsługi narzędzia, a może potrzebujesz nauczyć tego pracownika, aby zajmował się tym za Ciebie. Przyjedziemy, omówimy Twoje potrzeby, opracujemy plan szkolenia i zaczniemy działać.

Grupowe szkolenia z Marketing Automation

Masz większy zespół sprzedażowy? Grupowe szkolenie jest przeznaczone dla zespołów sprzedaży i marketingu na co dzień mających kontakt z klientem. Pokażemy nie tylko jak korzystać z narzędzi automatyzacji firmy, ale też jak wykorzystać ich potencjał w codziennej pracy.

Marketing Automation - Szkolenia i wydarzenia 2

Indywidualne wsparcie 1:1

Cenisz sobie niezależność i już coś umiesz? Skorzystaj z naszej oferty indywidualnego wsparcia. Otrzymasz swojego opiekuna, które pomoże Tobie w rozwiązaniu większość problemów i wyzwań podczas używania i konfiguracji systemów Marketing Automation.

Wsparcie po szkoleniu

Szkolenie to nie wszystko. Każdy nasz klient otrzymuje przez 3 miesiące bezpłatne e-mailowe i telefoniczne wsparcie opiekuna, który odpowie na wszelkie pytania, uzupełni wiedzę lub powiadomi o nowościach w używanym systemie z opisem jak można praktycznie i z dobrym efektem wykorzystać je w Twojej firmie.

A Ty Jakie szkolenie marketing automation potrzebujesz?

Napisz do nas używając formularza poniżej i dobierzemy dla Ciebie najlepszą opcję. 

Marketing Automation - Szkolenia i wydarzenia 3

Odpowiemy na Twoje pytania
Poproś o kontakt z opiekunem