Marketing Automation w Restauracji – Trzy korzyści i rozwiązanie problemu z…

Marketing Automation w Restauracji - Trzy korzyści i rozwiązanie problemu z... 1

Marketing Automation w Restauracji, jako skuteczny sposób na budowanie trwałych relacji na lata

Rozwiązania Marketing Automation są obecnie najlepszym sposobem, dzięki którym dostarczasz swoim klientom oferty i informacje, a także budujesz trwałe relacje.

Te rozwiązania dają właścicielom i menedżerom restauracji efektywne czasowo narzędzie do zarządzania marketingiem i maksymalizowania dochodów.

Jaki jest główny cel marketingu i jednocześnie największe wyzwanie dla restauracji?

Głównym celem marketingu restauracji jest zwiększenie zasięgu, zwiększenie puli potencjalnych klientów i przekształcenie tych potencjalnych klientów w gości.

W początkowych etapach łatwo jest pamiętać swoich stałych bywalców i poznać ich, ich rodziny i przyjaciół. Jednak wraz z czasem, utrzymanie tych relacji staje się coraz trudniejsze.

Rozwiązaniem tego problemu jest Marketing Automation!

Marketing Automation pozwala restauracjom wprowadzać bieżące działania marketingowe w specjalnie zaprojektowane platformy, skoordynowane programy integracyjne i nowe technologie.

Systemy Marketing Automation podejmują decyzje dotyczące działania, jakie należy podjąć w przypadku konkretnego Gościa, na podstawie jego zachowania na stronie, blogu, sklepie czy Fanpage.

Dzięki temu, możesz spokojnie zając się innymi rzeczami, a relacje z Gośćmi są coraz silniejsze i bardziej angażujące. Bez Twojego udziału.

Na przykład, kiedy potencjalny gość odwiedza Twoją stronę internetową i rejestruje się na Twoją listę mailingową. Najlepiej, aby ci klienci otrzymywali powitalną wiadomość e-mail, która zachęca ich do śledzenia informacji, w której znajdą link bloga i mediów społecznościowych, a to skuteczny sposób na rozpoczęcie trwałej relacji.

Restauracje szukają narzędzi, które pozwolą na szybkie i skuteczne dotarcie do klientów, którzy staną się ich stałymi gośćmi na lata!

Trzy korzyści, które restauracja otrzyma w pakiecie z dobrze skonfigurowaną platformą Marketing Automation

  • Skuteczne zarządzanie czasem: Raz skonfigurowany system to oszczędność czasu, który możesz wykorzystać na inne działania marketingowe lub rozwój restauracji.
  • Oszczędności: Marketing Automation w restauracji to inwestycja, która z czasem pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i zarabiać więcej.
  • Standaryzacja procedur: Automatyzując marketing, tworzysz system,który będzie prosty w duplikacji i skalowaniu go do potrzeb restauracji – niezależnie od tego, na jakim etapie się znajdziesz.

Marketing Automation wdrożony w restauracji może robić wszystko za Ciebie! Od wysyłania automatycznych wiadomości, przez powiadomienia Push i reklamy kierowane tylko do określonych grup odbiorców – wszystko to w celu maksymalnej oszczędności czasu i pieniędzy.

 

Porozmawiajmy
Automation4Sales
Napisz do Nas i odbierz bezpłatną konsultację oraz wdrożenie

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *